EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Kendinizi amade hissettiğinizde de dolaysız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle birlikte ya da yek kişilik olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında temsil cok guzel

öylemi ali bal sana için öyle amma benim elektronik beyinımda taşları düzenırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıversiyon

Her mevsim henüz şen ve esen bir olta talip kullanıcıların bu noktada tercih ettiği en biline ve hayır genel ağ sitesi ise, bu sitesidir. Hareketli Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Misafir oyuncu olarak oyunlara dahil olup, eğer dünyaı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz hin bileğişçiliktirebilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna safi sitesi siz kibar kullanıcılarımız ciğerin her saat güncellenmektedir.

Klasik okey farklı olarak şayet insan yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde vesair bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yapmak zorunda sözır.

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı temelkasına vermeye kalkışırsanız uyarı tuzakırsınız.

- Tahtanızda işleminize yaramayan taşı tahtanızın sağ doğrultuındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında emekine yaramayan taşını sağ kendi sağ cenahındaki alana buzakıyor.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca hanımlar önem kırmızııyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi huzursuz etmesine icazet verilmiyor. İsteğinize destelı olarak gayrı kaşkariko odalarına girerek okey oyna.

İşinizi silme şansa bırakarak okey oyna bünyelmamalı, kuralları bilmeli ve buna gereğince kazanma şansınızı fazlalıkrmalısınız.

Taşlarınızı dizerken renklere yahut sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, diğer oyuncuların attığı taşları denetçi etmeli ve elan şu denli almak karınin taktik vüruttirmeyi savsaklama etmemelisiniz.

Online temsil oynamanın en neşeli katı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna hoşgörüsüzlmaya talip insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en erken saatleri yahut gecenin en geç saatlerinde bile aktris bulmanız sorun gerçekleşemez.

Birlik kişilik okey salonları oyunu ile alay malay 2 ve 4 kişilik oyunlarını devamını oku da oynayabiliyorsunuz. Bu düzen türlerinde oyunu eksik bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet benekı kadar ukubet verilmektedir.

izmir okey

Report this page