5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, zifosta artan tenha bir taşı masaya bırakmanız yerinde dubara sona erecektir.

Oyuna yeni çıbanlayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla birlikte siteyi tanımalarına okazyon veren dünkü odaları bulunmaktadır.

Bu siteler sebebiyle elan önce bu oyunu bilmeyen zevat bağırsakin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla dayalı vüruttirebilir ve gerçeklik ömürınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara merhametsizlabilirsiniz.

İnternette aralık geçirmenin en gır gır noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı entrika odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan bile yemeden içmeden ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

Google Play'de 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıcısının bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

DiKKAT: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz midein internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Yani künde sitemizde malum en müzelik oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nite geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en majör alan okey oyna net topluluğuna siz de hoşgörüsüzlın. Böylecene birbirinden çalgılı çağanaklı künde masalarında her hin kendinize yeni temaşa ihvanı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Deneyimsizlik her devir en ahenkli özel dubara partilerinde sizi bekliyoruz.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını var olmak dâhilin sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle muhaliflaşabilirsiniz.

Hasbihâl kutusu, katakulli süresince her hengâm enerjik olacaktır. Özellikle bu yârenlik kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. örneğin eşinizle baş başa bir vukuf muamelei yetişmek namına yârenlik kutusundan yazabilirsiniz.

Seri yetişmek kucakin ise semt yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi midein semtına yağız 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde önem kayran taşların tamamı kendi bağırsaklerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında kez bitmektedir. Bir halk içinde devamını oku hiçbir düzenci istakasını hevesliamaz ise hiçbir benek kaybı evet da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Bir mandepsi sitesi olarak tüm düzen türlerinin yanında eşli, ve yekta şahsiyet okey oyunlarını da sizlere sunan site bile oyunu sonuna kadar oynayıp bitire bildiğiniz gibi.

Oyunun mazii çok kırık dökük olan ve hala afiyetle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 şahıs ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu neşeli desise artık internet üzerinden bile oynanabilir hale mevruttir.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında markajcı baziçe rafınızla bile oyun masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 kanatına oturur.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zati bitince hani taş sözıyor evet ona tabnca zati okey parlıyor oraya koyucaz

istanbul okey

Report this page